Гранітгрупп, ТОВ
Гранітгрупп, ТОВ
Київ, 02099, г. Киев, ул. Марины Расковой,11-А, метро Левобережная
Фото  1 Онікс медовий, Онікс Pesca, Панно з оніксу в Києві, Онікс Київ 93125

Онікс медовий, Онікс Pesca, Панно з оніксу в Києві, Онікс Київ

4620 грн
Купити
Код 93125
Постачальник Гранітгрупп, ТОВ
Одиниця виміру 1 м. кв.
Оцінка

Опис

Панно з оніксу - це завжди оригінально, стильно і вишукано. Онікс в інтер'єрі створює неповторне чарівництво і відчуття казки. Пропонуємо виготовлення панно з оніксу, облицювання рецепції та інші вироби з оніксу "під ключ": візуалізація, виготовлення конструкції, вироби з оніксу, монтаж.

На нашому складі в Києві - метро Лівобережна (вул . Каховська, 64) Ви обов'язково підберете собі онікс, який гармонійно буде виглядати в Вашому інтер'єрі і радувати Вас і Ваших гостей.

Склад і виробництво знаходяться в Києві (метро Лівобережна). Великий вибір натурального каменю: оніксу - мармуру - травертину - граніту. Власний каменеобробний завод, оснащений італійським обладнанням. Виготовлення виробів з каменю: панно з оніксу, облицювання ванної кімнати мармуром і оніксом, сходи з мармуру та граніту, як для внутрішніх приміщень, так і для вулиці (вхідна група з граніту), підвіконня з мармуру, граніту, онікса і травертину, стільниці з мармуру, онікса і граніту, мармурові підлоги і гранітні підлоги і стіни, накривні плити на ванну з мармуру і оніксу, облицювання порталів з мармуру, граніту, і оніксу, облицювання каміна мармуром, фонтани з мармуру, граніту і травертину та інші вироби з каменю.

Дзвоніть, завжди раді Вам допомогти у виборі матеріалу!

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції